Üzemeltetés, karbantartás
Üzemeltetéssel, és tervezett karbantartással kapcsolatos közlemények
Irányítószám, város:
4130 Derecske
Utca:
Köztársaság út.128
Név:
BTM 2003 Kft
Telefon:
06/54/410-740
Új weboldal beüzemelése
Cégünk új weboldal beüzemelésével kívánja az ügyfelekkel történő kapcsolattartást megkönnyíteni

Cégünk új weboldal beüzemelésével kívánja az ügyfelekkel történő kapcsolattartást megkönnyíteni. Az oldalon megtalálható minden szükséges dokumentum, elérhetőség. A törvényi előírásoknak megfelelő ÁSZF szerződés, melyet a tisztelt ügyfeleink bármikor letölthetnek. Az oldalon elérhetővé vált grafikus formában a térségi csatornakiosztás is.

A BTM 2003 Kft. hívásvégződtetési szolgáltatására vonatkozó díja.
Hívásvégződtetési szolgáltatására vonatkozó díj.

A BTM 2003 Kft. hívásvégződtetési szolgáltatására vonatkozó díja,
 

2014. január 1.-től

A Nemzeti Média és Hírközlési Hatóság HF/25016 187/2012.ügyiratszámú határozatában foglalt Eht. 102. §. szerinti kötelezettsége teljesítése érdekében a BTM 2003 Kft. (4130 Derecske Köztársaság út. 128.) az alábbi tájékoztatást teszi közzé honlapján az átláthatóság kötelezettség teljesítése érdekében.

A BTM 2003 Kft. 2014. január 1-től alkalmazott nettó hívásvégződtetési díja napszaktól függetlenül:
0,4 Ft/perc

A BTM 2003 Kft. KTV  a  hívásvégződtetési  forgalmi  szolgáltatását  nem  közvetlenül  saját hálózati  interfészén  keresztül,  hanem  a  Netfone Telecom Távközlési és Szolgáltató Kft. összekapcsolási  pontján keresztül nyújtja.

Összekapcsolódási pont adatai

  • a.  A Netfone Telecom Kft. összekapcsolási pont földrajzi helye:
    • BIX 1132 Budapest Victor Hugo u. 18-22
  • b.  A Netfone Telecom Kft. összekapcsolásra felajánlott interfész adatai:
    • SÍP kapcsolat
    • Fizikai kapcsolat: Optikai csatlakozó: Duplex LC
    • Protokoll: IEEE 802.3z
    • Protokoll: SIP rfc 3261
    • optikai IEEE 802.3z 1000BASE-LX single mode
    • Duplex patch cord with 4 x LC/UPC connectors

Derecske,  2014. január 01.

BTM 2003 Kft.